Ručné náradie BAHCO

Bahco je značka so švédskymi koreňmi, ktoré siahajú ešte do obdobia priemyselnej revolúcie.

Bahco – značka spoľahlivosti a dlhoročnej tradície výroby kvalitného náradia

Začiatky značky sú dodnes späté s inováciami ako moderný nastaviteľný kľúč či kľúč na rúrky. Bahco už desiatky rokov vyrába ručné nástroje špičkovej kvality, na ktoré sa môžete pri práci spoľahnúť. Značka Bahco je celosvetovo uznávaným výrobcom kvalitného ručného náradia, ktoré uspokojí profesionálov i laikov.

V súčasnosti značka Bahco ponúka sortiment, ktorý pozostáva z viac než 7 000 ručných nástrojov. Nájdete v ňom ručné náradie najvyššej kvality, dalo by sa povedať, na každý typ práce a pre každého. Hovorí sa, že keď raz vyskúšate prácu s náradím Bahco, iný druh náradia už do rúk nevezmete. Pokiaľ hľadáte kvalitu, spoľahlivosť, vysokú odolnosť a bezpečnosť pri každej práci, ručné náradie Bahco by nemalo chýbať vo vašej výbave.

Prečo si vybrať náradie značky Bahco?

Ručné náradie je pri niektorých prácach potrebné kombinovať i s elektrickým náradím, na to samozrejme pamätáme. Preto v našej ponuke nájdete i široký sortiment elektrického náradia GRAPHITE či elektrické náradie značky Milwaukee, ako i jedinečné AEG power tools. Radi vám pomôžeme s výberom ručného náradia i jeho kombinovaním s výkonným elektrickým náradím podľa vašich potrieb.

S ručným náradím Bahco vám práca pôjde od ruky či už pracujete na náročných alebo jednoduchých projektoch. Bahco je jednoducho synonymom ergonomického dizajnu, excelentnosti vo výrobe a poskytovania špičkového výkonu. V širokej ponuke ručných nástrojov Bahco nájdete napríklad neiskrivé nástroje, skrutkovače, kliešte, kľúče a pinzety. Ale i také vymoženosti ako napríklad hydraulické lisy, ručné brúsky či rázové uťahovače a mnohé ďalšie.

S náradím značky Bahco ide práca od ruky

Čas ukázal, že i vozíky na náradie značky Bahco sú jedným z najlepšie hodnotených produktov akéhokoľvek druhu profesionálov, ktorý potrebujú mať svoje nástroje prehľadne zoradené a vždy po ruke. Vozíky na náradie značky Bahco, ale i rôzne sady náradia samozrejme nechýbajú v našej ponuke. Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme pri výbere náradia a produktov jedinečnej značky Bahco.

4 kroky ako si objednať KovovýrobU

Hľadáte kvalitné profesionálne náradie a neviete si dať rady s výberom? Alebo potrebujete vyrobiť na mieru plošinu, odolnú skriňu alebo postaviť autodielňu? Okrem predaja náradia poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Preberieme si Vašu predstavu
3. Dostanete nezáväznú cenovú ponuku
4. Pustíme sa do práce

Profitexsk.com s.r.o.

Hviezdoslavova 2168/35
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 948 303 419
profitexsk@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 36313157
IČ DPH: SK2020182615
Sledujte nás aj na Facebooku