Elektrické náradie GRAPHITE

AEG POWERTOOLS je popredným dodávateľom profesionálnych nástrojov pre obchodovanie na trhu od roku 1898.

Spoľahnite sa na elektrické náradie GRAPHITE

Značka GRAPHITE – to je profesionálne elektrické náradie navrhnuté pre náročné použitie pri takmer profesionálnom pracovnom zaťažení. Zariadenia GRAPHITE splnia očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Aj preto sa skvele hodia domácim majstrom i profesionálom v rozličných pracovných odvetviach.

Pýtate sa v čom je unikátne náradie značky GRAPHITE? Na odpoveď netreba dlho čakať, stačí sa  pozrieť na pozitívne hodnotenia používateľov produktov GRAPHITE po celom svete. Náradie značky GRAPHITE je navrhnuté tak, aby vyhovovalo pre prácu profesionálom v nepretržitej prevádzke i domácim majstrom, ktorý potrebujú spoľahlivý výkon. 

Prečo si vybrať elektrické náradie značky GRAPHITE?

Výrobky GRAPHITE sú pracovnými nástrojomi, ktoré samotný výrobca hodnotí ako tie, ktoré vás nezradia. Všetky produkty sú preto podrobené prísnym a dlhým hodinám testov kvality v špáčkových laboratóriách. Značka GRAPHITE uvádza do predaja len nástroje, ktorých kvalitou a vysokým výkonom si je bezpodmienečne istá.

Mechanizmus aj kryty náradia GRAPHITE sú vyrobené z najlepších trvanlivých materiálov, odolných voči poškodeniu a práci pri vysokej zaťažení. Majú ergonomický tvar aby vám uľahčili prácu a poskytovali skvelý výkon pri každom použití. Pozrite si širokú ponuku elektrického náradia GRAPITHE, v ktorej nájdete vŕtačky, brúsky, frézy, kladivá, píly či kompletné sady náradia a mnohé iné produkty.

S náradím značky GRAPHITE posuniete prácu na novú úroveň

V našej ponuke nájdete aj ručné náradie, ktoré je skvelým doplneným elektrického náradia všade tam, kde použitie elektrického náradia nie je možné. Pozrite si napríklad v ponuku ručného náradia Bahco. Neváhajte nás kontaktovať.

4 kroky ako si objednať KovovýrobU

Hľadáte kvalitné profesionálne náradie a neviete si dať rady s výberom? Alebo potrebujete vyrobiť na mieru plošinu, odolnú skriňu alebo postaviť autodielňu? Okrem predaja náradia poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Preberieme si Vašu predstavu
3. Dostanete nezáväznú cenovú ponuku
4. Pustíme sa do práce

Profitexsk.com s.r.o.

Hviezdoslavova 2168/35
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 948 303 419
profitexsk@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 36313157
IČ DPH: SK2020182615
Sledujte nás aj na Facebooku