Elektrické náradie AEG

AEG POWERTOOLS je popredným dodávateľom profesionálnych nástrojov pre obchodovanie na trhu od roku 1898.

AEG je náradím, ktoré zvládne aj najnáročnejšie práce

AEG power tools – elektrické náradie je skonštruované tak, aby zvládlo aj tie najnáročnejšie práce. Na AEG power tools sa môžete zakaždým spoľahnúť. V širokom sortimente AEG power tools nájdete náradie na rozličné práce a činnosti pre profesionálov, domácich kutilov i laikov.

Elektrické náradie AEG power tools patrí medzi svetovo najpoužívanejšie značky elektrického náradia. A to najmä vďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti, ktorá je pre výrobky AEG samozrejmosťou.

Prečo si vybrať elektrické náradie AEG power tools?

Elektrické náradie AEG je skonštruované tak, aby zvládlo práce v interiéroch i exteriéroch. V širokej ponuke AEG power tools nájdete produkty, ktoré viac nepustíte z rúk. Ponúkame vám obrovskú škálu modelov a typov elektrického náradia, vrátane píl, vŕtačiek, brúsok, viacúčelových nástrojov či príklepových nástrojov. Ponúkame vám nástroje do dielne i nástroje, ktoré si môžete bezproblémovo vziať kamkoľvek so sebou.

Pokiaľ ide o elektrické náradie, ktoré pracuje rovnako tvrdo ako vy, značka AEG sa stane vaším najlepším partnerom. AEG power tools zároveň prináša príslušenstvo k elektrickým nástrojom, potrebné na zvýšenie kvality vašej práce. 

S náradím značky AEG posuniete prácu na novú úroveň

AEG power tools zároveň prináša príslušenstvo k elektrickým nástrojom, potrebné na zvýšenie kvality vašej práce. Sortiment príslušenstva je navrhnutý tak, aby zlepšil všetko od vašich konečných výsledkov až po bezpečnosť na pracovisku. Vďaka AEG power tools môžete posunúť kvalitu práce na novú úroveň. Pozrite si celý sortiment AEG power tools, ale i ponuku ručného náradia – ručné náradie Bahco či elektrického náradia – elektrické náradie GRAPHITE. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s výberom.

4 kroky ako si objednať KovovýrobU

Hľadáte kvalitné profesionálne náradie a neviete si dať rady s výberom? Alebo potrebujete vyrobiť na mieru plošinu, odolnú skriňu alebo postaviť autodielňu? Okrem predaja náradia poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Preberieme si Vašu predstavu
3. Dostanete nezáväznú cenovú ponuku
4. Pustíme sa do práce

Profitexsk.com s.r.o.

Hviezdoslavova 2168/35
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 948 303 419
profitexsk@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 36313157
IČ DPH: SK2020182615
Sledujte nás aj na Facebooku