Elektrické náradie

Kvalitné elektrické náradie na rozličné činnosti oceníte v domácnosti i na pracovisku. Vyberte si elektrické náradie overených značiek.

Elektrické náradie pre domácich kutilov aj pre profesionálov

Elektrické náradie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť by malo byť výbavou každého domáceho majstra i kufríka s náradím profesionálov. Elektrické náradie vám pomôže ľahšie a rýchlejšie zvládať i náročné práce. Vyberte si preto kvalitné náradie overených značiek.

Elektrické náradie je dnes už súčasťou vybavenie každého majstra. Pred lacným, náradím dajte prednosť kvalitnému, ktoré vám vydrží a bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky. V našej ponuke nájdete profesionálne elektrické náradie značky GRAPHITE a značky Milwaukee, ktoré patria medzi popredných výrobcov elektrického náradia.

Viete aké elektrické náradie by vám nemalo chýbať?

Elektrické náradie GRAPHITE je navrhnuté pre náročné použitie pri takmer profesionálnom pracovnom zaťažení. Sady náradia, vŕtačky či píly GRAPHITE by nemali chýbať medzi vašim náradím. Milwaukee – elektrické náradie, to sú vysokovýkonné prenosné elektrické nástroje a príslušenstvo pre profesionálov. Brúsky, skrutkovače, vŕtačky či uťahovaný tejto značky sa radia medzi svetovo najlepšie nástroje.

U nás nájdete elektrické náradie pre každú profesiu a pre každého majstra. Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom elektrického, ale i ručného náradia.

Ručné
náradie

Viac o ručnom náradí

Elektrické
náradie

Viac o elektrickom náradí

Náradie značky
BAHCO

Viac o náradí BAHCO

Náradie značky GRAPHITE

Viac o náradí GRAPHITE

Náradie značky
AEG

Viac o náradí AEG

4 kroky ako si objednať KovovýrobU

Hľadáte kvalitné profesionálne náradie a neviete si dať rady s výberom? Alebo potrebujete vyrobiť na mieru plošinu, odolnú skriňu alebo postaviť autodielňu? Okrem predaja náradia poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Preberieme si Vašu predstavu
3. Dostanete nezáväznú cenovú ponuku
4. Pustíme sa do práce

Profitexsk.com s.r.o.

Hviezdoslavova 2168/35
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 948 303 419
profitexsk@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 36313157
IČ DPH: SK2020182615
Sledujte nás aj na Facebooku