Stropná klimatizácia s difúzorom

Difúzor je 100% účinný, bezporuchový, trvácny a v porovnaní s elektronickou zónovou reguláciou mimoriadne cenovo výhodný.

Čo robiť aby stropná klimatizácia správne fungovala?

Stropná klimatizácia je využívaná najmä počas letných mesiacov, kedy sa ľudia radi ochladia v príjemne klimatizovanom interiéri. Prúd studeného vzduch z klima jednotky je však mnoho krát nepríjemný a zdraviu škodlivý. Difúzor – zmiešavač vzduchu klimatizácií sa postará o správne zmiešanie studeného vzduch s teplým.

Stropná klimatizácia potrebuje difúzor na zmiešavanie studeného vzduchu púdiaceho z klimatickej jednotky a teplého vzduchu v miestnosti. Vďaka difúzoru je možné zabezpečiť ich optimálne zmiešanie a vytvorenie príjemných podmienok v interiéroch.

Prečo stropná klimatizácia potrebuje difúzor – zmiešavač vzduchu klimatizácií?

Prúd studeného vzduchu zo stropnej klimatizácie je pre viacerých nepríjemný a dokáže spôsobiť mnohé zdravotné problémy, ako napríklad prechladnutie či rôzne zápaly. Difúzor – zmiešavač vzduchu klimatizácií odstráni všetky spomenuté problémy. Difúzor vytvára rotujúcu vlnu chladného vzduchu, ktorá sa postupne a plynule vmiešava do masy okolitého vzduchu čím zabezpečí rovnomerné vychladenie interiérov.

Difúzor je 100% účinný, bezporuchový, trvácny a mimoriadne cenovo výhodný. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

4 kroky ako si objednať KovovýrobU

Hľadáte kvalitné profesionálne náradie a neviete si dať rady s výberom? Alebo potrebujete vyrobiť na mieru plošinu, odolnú skriňu alebo postaviť autodielňu? Okrem predaja náradia poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Preberieme si Vašu predstavu
3. Dostanete nezáväznú cenovú ponuku
4. Pustíme sa do práce

Profitexsk.com s.r.o.

Hviezdoslavova 2168/35
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 948 303 419
profitexsk@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 36313157
IČ DPH: SK2020182615
Sledujte nás aj na Facebooku