Difúzor

Difúzor je 100% účinný, bezporuchový, trvácny a v porovnaní s elektronickou zónovou reguláciou mimoriadne cenovo výhodný.

Aká klimatizácia je najlepšia?

Klimatizácia slúži na ochladzovanie vzduchu. Najčastejšie je využívaná v letných mesiacoch, kedy znižuje teplotu v interiéroch. Studený vzduch z klimatizácie však dokáže byť nepríjemný a spôsobiť viaceré zdravotné problémy. Preto by mal byť difúzor – zmiešavač vzduchu klimatizácie súčasťou každej klimatizácie.

Klimatizácia sa postupne stala súčasťou nie len kancelárií, nákupných centier, športových a relaxačných zariadení či zdravotných zariadení, ale i rodinných domov a bytov. Najmä počas letných mesiacoch pracuje klimatizácia takmer nepretržite. Využívaná je počas dňa i v noci.

Prečo práve klimatizácia s difúzorom?

Studený vzduch, ktorý sa šíri zo stropnej klimatizácie však pri dlhodobom používaní dokáže spôsobiť rôzne zdravotné problémy, ako napríklad zápaly, prechladnutia, oslabenie svalstva či prievan. Viacerí ľudia sú na studený vzduch z klimatizácie citliví a nevhodný je i pre zdravie detí a dorastu.

Riešením, ktoré dokáže studený vzduch prúdiaci z klimatizácie rovnomerne zmiešať s teplým a zabrániť jeho priamemu prúdeniu – fúkaniu je difúzor. Difúzor – zmiešavač vzduchu klimatizácie vytvára rotujúcu vlnu chladného vzduchu, ktorá sa postupne a plynule vmiešava do masy okolitého vzduchu a zabezpečí rovnomerné vychladenie interiérov. Difúzor ako doplnok preklimatizáciu ako jediný na Slovensku vyrábame, montujeme a inštalujeme. Ponúkame vám riešenia pre domácnosti i firmy. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

4 kroky ako si objednať KovovýrobU

Hľadáte kvalitné profesionálne náradie a neviete si dať rady s výberom? Alebo potrebujete vyrobiť na mieru plošinu, odolnú skriňu alebo postaviť autodielňu? Okrem predaja náradia poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Preberieme si Vašu predstavu
3. Dostanete nezáväznú cenovú ponuku
4. Pustíme sa do práce

Profitexsk.com s.r.o.

Hviezdoslavova 2168/35
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 948 303 419
profitexsk@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 36313157
IČ DPH: SK2020182615
Sledujte nás aj na Facebooku